Genel

Kavacık Eşya Taşıma

Kavacık eşya taşıma hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Çünkü her eşyanın dayanabileceği maksimum darbe oranı farklıdır. Firmamız bu konuda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Evlerde, işyerlerinde ve ofislerde bulunan eşyalar dikkatli bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca Kavacık eşya taşıma hizmetleri sadece kapalı kasalara sahip olan araç modelleri ile verilmektedir. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Firmamız 1+1, 2+1, 3+1 gibi dairelerde bulunan mobilyaların, elektronik cihazların ve perdelerin montajını da gerçekleştirmektedir. Tüm il ve ilçelere asansörlü ev taşıma, şehirlerarası ev taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler de verilmektedir. Kavacık nakliyat şirketimiz sayesinde müşterilerimiz zahmetsiz bir hizmet almaktadır.

Kavacık Asansörlü Nakliyat

Kavacık asansörlü nakliyat şirketimiz sayesinde ev ve işyerlerinde bulunan eşyalar daha pratik bir şekilde taşınmaktadır. Özellikle de 25 kat yükseklikte yer alan eşyalar bu sistemler ile olabildiğinden daha kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Kavacık eşya taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Kavacık asansörlü nakliyat şirketi, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri içinde asansör desteği sunmaktadır. Yükleme, boşaltma gibi uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesi söz konusu bile değildir. Zira firmamız araçları dar sokaklara bile çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kavacık asansörlü nakliyat fiyatları ise eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar piyasa şartlarına göre daha makul rakamlardan oluşmaktadır.

Kavacık Eşya Taşıma Fiyatları

Pek çok nakliye firması müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Paketleme, montaj ve Kavacık eşya taşıma için istenilen işçilik ücretleri de oldukça fazladır. Ayrıca komisyonculuk yapan firmalar yüzünden bahsi geçen fiyatlar daha da yükselmektedir. Şirketimiz ise İstanbul’un en ekonomik taşıma hizmetini sunmaktadır. Kavacık ve Çekmeköy gibi yakın ilçeler için yakıt ücreti talep edilmemektedir. Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat gibi hizmetlerini de makul rakamlarla vermektedir. Kavacık evden eve nakliyat firmamız talep edilen adreslere aynı gün içerisinde de eksper ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize net fiyatlar vermektedir. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın