Kavacık Nakliye
Genel

Kavacık Nakliye

Kavacık nakliye İstanbul’un çeşitli ilçelerine ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Tüm yükler sıfır risk ve hata ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız Ümraniye, Göztepe veya Çerkezköy gibi yakın ilçeler içinde yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları ise en az 2 kat olacak bir şekilde yapılmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat parça eşya taşıma, şehir içi taşımacılık ve ağır yük taşımacılığı gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm yükler sigortalanmaktadır. Müşterilerimize kaskolu bir nakliye hizmeti sunulmaktadır. Özel eşyalar veya maddi açıdan değerli olan malzemeler için ise ayrı kasko yapılmaktadır.

Kavacık Nakliyat Firmaları

İstanbul sektörünün en ucuz hizmeti Kavacık nakliye firmaları tarafından sunulmaktadır. İstenilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Taşıma öncesinde ise eşya sahiplerine net fiyat bilgisi verilmekle ve bu ücret dışında herhangi bir para talep edilmemektedir. İstanbul içi asansörlü nakliye hizmetleri de makul rakamlarla verilmektedir. Yüksek katlı binalar asansör sistemleri sayesinde çok pratik bir şekilde nakil edilmektedir. Kavacık nakliye firmaları Ankara gibi büyük şehirlere de sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar, 1+1 daireler ve çok katlı şirketler istenilen tüm illere taşınmaktadır. Özellikle de Kavacık evden eve nakliyat araçları şehirler arası taşımacılık hizmetlerine uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Sayısız eşya tek seferde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir.

Kavacık Nakliye Fiyatları

Genel olarak Kavacık nakliye fiyatları eşya sayısına, binaların birbirine olan uzaklığına ve kat yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca maliyet hesaplamaları sırasında paketleme, sökme ve montaj gibi uygulamalar da göz önünde bulundurulmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat şirketimiz ise her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tüm mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve tekrar kurulmaktadır. Firmamız 3+1’ den büyük olan daireler için yüzde 40’lara varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca yakın güzergahlar için mazot ücreti istenmemektedir. Kavacık nakliyat sayesinde kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilir ve tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın